PAK HALI YIKAMA 

Sayın Müşterilerimiz, Son Yıllarda artan Halı Yıkama firmaları maalesef işin özünden çıkıp gerçek manada bu işi yapan firmaları sekteye uğratmaktadır. Nasıl mı dersiniz kapınıza gelen broşür gibi reklamların aslını yansıtmadığı gibi müşterileri de mağdur etmektedir. Sizlerde bu tür firmalara itibar etmeyiniz.  Sizler yalnızca doğru ve güvenilir firmaları tercih edin

EVLERİN TEK DERT'İ KİR VE LEKE ÇIKARMA PROBLEMİ

  • Halıdaki ölü deri tozu nasıl temizlenir?

Aslında halı yıkamada en çok dikkat edilmesi gereken husus da vücudumuzdan dökülen bu ölü deri tozlarıdır. Vücut derimiz çok yağlı bir yapıya sahip olduğu için halı yıkama esnasında kullanılan temizlik maddesinin aynı zamanda iyi bir yağ çözücü ve antibakteriyel özelliğe sahip olması gerekir. Vücudumuzdan dökülen ölü deriler halılarımızda mikroorganizmaların oluşmasına neden olur. Bu mikroorganizmalar gözle görülmeyecek kadar küçüktür ve halıların derin kısımlarına yerleşirler. Aynı zamanda bu mikroorganizmalar halılarınızın kullanım ömrünü de kısaltmaktadır. Bu nedenle halılarımızın temizliğine dikkat edip sürekli ve rutin bir şekilde yıkatıp temizletmeniz gerekmektedir.

  • Halıdaki çay lekesi nasıl giderilir?

Çay; her yemekten sonra, her ikramımızın yanında alışkanlıklarımızın başında gelen içeceğimizdir. Tabi bu kadar sıkça kullandığımız içeceğin halılarımızda bırakacağı izlerde kaçınılmaz oluyor. Çay lekesi özellikle beyaz halılarda temizlenmesi çok zorlu lekeler oluşturabilir. Çay lekesini, halımızın arkasının ve önünün tamamen yıkanması ile tamamen çıkacaktır. Çay halının en derin kısımlarına ulaştığı için halının arkasının da yıkanması gerekir. Halı yıkama işlemi bu şekilde gerçekleştirilir ise çay lekesinden eser kalmaz.

  • Halıdaki kir ve toz nasıl atılmalıdır?

Halılarımız lekeli veya lekesiz olsa da her gün düzenli tozu alınsa da, derin imlikleri nedeni ile kir ve tozlar halının derinlerine kadar iner. Bu nedenle halı yıkama işlemi yapılmaya başlanmadan önce kesinlikle her halının iyi bir şekilde tozu alınmalıdır. Halılarımız her ne kadar kaliteli ve sık dokunmuş olsa da çırpma işlemi yapılırken halıların dokuma yapısını bozmayacak şekilde tozunun alınmasına dikkat edilmelidir.

Renkli Halıların Yıkanmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Renkli desenli halıların yıkanırken öncelikle dikkat edilmesi geren halının yapısı olacaktır. Halının yapısına göre suyun sıcaklığı ayarlanmalıdır. Her ne olursa olsun hiçbir zaman halı yıkamada sıcak su kullanılmamalıdır. Sıcak su renkli halıların renklerini soldurabilir. Renkli halılarda leke çıkarmak için veya halıyı daha iyi temizleyebilmek için de olsa kesinlikle ağartıcı içeren leke çıkarıcılar veya ağartıcı içeren deterjanlar kullanılmamalıdır. Halı yıkamada tercih edilen deterjanların yağ sökücü ve anti bakteriyel özelliğe sahip olması yeterli olacaktır.

Beyaz Halıların Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz halıların da yıkamasında öncelikle dikkat edilmesi gereken halı yapımında kullanılan ipliklerin yapısıdır. Yün bir beyaz halı ise kullanılacak olan ağartıcılar halının rengini sarartabilir. Bu yüzden halı yıkanmadan önce halının yapısına dikkat etmemiz gerekir. Eğer yıkayacağımız beyaz halı iplikleri pamuk veya polyester ise halının temizliği için kullanılacak ağartıcının hiçbir zararı yoktur ve hatta halılarımızın daha temiz gözükmesini sağlayacaktır.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatımızda halı ve koltuk üzerinde ki lekeler her an kabusumuz olabilir. Çay lekesi, kahve lekesi, oje lekesi, şarap lekesi ve daha bir çok leke için bizleri arayın.
Bildiğiniz diğer kolay leke çıkarma yöntemlerine başvurmanız, lekelerin sabitlenmesine neden olabiliyor. Halı ve koltuk üzerinde ki lekeleri çıkarabilmek için profesyonel leke çıkarma işlemi uygulanması gerekir. Kimyasal bir deterjanla leke üzerine çalışma yapmak lekenin çıkmasını imkansız hale getirebiliyor. Tüm lekeleriniz için bizimle irtibata geçin.
Kalite ve kontrol ne yapar ? bunları bilmiyorsunuz tabi ki bizim bir kalite ve kontrolden sorumlu ekibimiz var bu personellerimiz sürekli yıkanan kuruyan işlemlerden geçen halılarınıza son rütuşları yapıyorlar bakıyorlar artık. Eğer halı kalite ve kontrol ekipleri tarafından yetersiz bulunursa tekrar tekrar yıkanır. Koku ve parfüm işlemleri de aynı şekilde bu bölümde yapılmaktadır. Servis bölümünden önceki işlemdir bu aslında. Sonunda ise paketleme işlemi yaparlar halınızı güzelce paketleyip sıraya koyarlar ve servisler halınızı size teslim almak üzere fabrikanın yolunu tutarlar.
Kurutma odaları halı yıkama firmalarına şart oldu artık. Kimisi sokakta kimisi kapalı alanda kimisi dükkanda kimisi ipte kurutuyorlar. Bizimki has ve has fabrika içinde bulunan tamamen doğal şartlar altında yapılmış kurutma odasıdır. Bu şekilde halılarınız daha hızlı ve daha aktif bir şekilde kuruyor. Buda size ve bize zaman kazandırıyor.
Halı sıkma işlemi için sizlere özel makinemizi tanıtıyoruz. Bu makine genellikle büyük halı yıkama fabrikalarında bulunan makinelerdir. İşlevi gayet basit ama etkileyici bir sistemdir. Halımız yıkamadan sonra bildiğiniz gibi günlerce bazen haftalar sürebiliyor tam anlamı ile kuruması bunlar zaman kaybı daha öncede kurutma odasından söz ettik ama kurutma odasına da sıkılmış bir şekilde gelmesi gerek yoksa yaptığımız hiçbir işlemin bir önemi kalmaz ki. Sıkma işlemi halımızın daha iyi bir şekilde kurumasına olanak sağlar. Halı yıkama işleminden sonra yapılan işlemdir.

KOLTUK YIKAMA 

Halı Yıkama yerinde koltuk yıkamada, %100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalacağından eminiz. Karşımıza gelecek bir çok sorun için deneyimli personellerimizle hazırız ve çözüm sunmaktayız.Günümüzde modern yaşam ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda gezici yıkama timleriyle haftanın 7 günü çalışan firmamız, ev, sinema salonu, oteller, cafeler, iş yerleri vs. deki koltuklarınızı ve sandalyelerinizi, yataklarınızı, en hızlı ve profesyonel yıkama yöntemleriyle yıkıyoruz, sadece 1 saat içinde de kurutuyoruz.Kullandığımız özel yıkama cihazı, koltuklarınızın iskeletini ıslatarak zarar vermiyor, piyasada kullanılan birçok amatör cihazlar ve yıkama yöntemleri yüzünden koltuklarınızın içindeki iskelet ıslanır ve bu çürümeye yol açarak, koltuklarınızın ömrünü kısaltır

Peki Koltuk Temizliği Neden Bu Kadar Önemli?

Koltuklarımız evlerimizin vazgeçilmez birer parçası olduğu gibi hayatımızın büyük kısmını geçirdiğimiz salonlarımızda önemli bir yer kaplıyorlar. Gerek televizyon seyrederken, gerek uzanırken, gerek misafirlerimizi ağırlarken, gerek kitap okurken yegane durduğumuz yer tabii ki koltuklarımızın üzeridir. Genel olarak günlük kıyafetlerimiz ile koltuklarımızın üzerinde oturduğumuz için kirlenmeleri de an meselesidir. Kire karşı dayanıklı bir koltuk ile biz henüz karşılaşmadık. Siz kadınlar da koltuklarınızın ne denli kirlendiğinin zaten farkındasınızdır. Farkında olduğunuz için de koltuk örtüsü kavramı yakın geçmişte hayatınıza girdi ve bununla birlikte binlerce lira sayarak temin ettiğiniz koltuk takımlarınızı kirlenmeye karşı korumaya altına almaya çalıştınız. Çünkü gözünüz gibi baktığınız koltuklarınızın kirlenmesi durumunda, koltuk yıkama işleminin sizin için ne kadar meşakkatli bir işlem olduğunuz biliyorsunuz.

Koltuk Yıkamanın Doğru Adresi

Yoğun kullanımdan kaynaklı olarak kirlene koltuklarınızı uygun fiyata yıkatmak için firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilmek için firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Halılarınız kısa sürede yıkanarak belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Firmamızda uygun fiyata koltuk yıkama hizmeti verildiğinden dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Kalitede öncü firmamızı tercih etmeniz eşyalarınızın eskimemesi için de oldukça önemlidir.

STOR PERDE 

Kadınların daha alırken kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor ve zebra perdeler, bir süre sonra kararmaya ve kirlenmeye başlar. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir. Hevesle alınan, evin şık bir detayını oluşturan perdeler ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olur. Oysa stor perde ve zebra perdelerinizi profesyonel firmalarda yıkattığınızda bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmazsınız Çok çabuk kir ve toz tutan stor perdelerinizin yıkamasında dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Stor perdeleriniz yıkama sırasında yıpranmaması için kullanılan deterjana ve yıkama sistemine dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamızda özel perde yıkama deterjanları ile stor perdeleriniz kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır. Perde yıkama işlerinin yanı sıra firmamızda daha birçok yıkama işlemi en iyi şekilde yapılmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla en iyi hizmeti veren firmamızda stor perdeleriniz en uygun fiyatlarda yıkanmaktadır.Kadınların daha alırken kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor ve zebra perdeler, bir süre sonra kararmaya ve kirlenmeye başlar. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir. Hevesle alınan, evin şık bir detayını oluşturan perdeler ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olur. Oysa stor perde ve zebra perdelerinizi profesyonel firmalarda yıkattığınızda bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmazsınız. Pak Halı Yıkama tesislerinde stor perde ve zebra perdeleriniz öncelikle gerek perde ve gerekse mekanizma üzerindeki kaba kir ve tozlarından arındırılır. Perdeler, ılık suda cins ve özelliklerine göre şampuan ve leke çıkarıcı içerisinde bekletilir. Böylelikle kir ve lekelerin çözülmesi sağlanır. Ardından yıkama işlemine alınan perdeleriniz temizlik ve hijyen ile buluşur. Yıkama işlemi sonrasında kapalı ortamda klimalı sistemle kurutulur. Kuruyan perdeleriniz son kontrol işlemine tabi tutulduktan sonra paketlenerek evlerinize teslim edilir.

YORGAN BATTANİYE YIKAMA  Firmamızda yorgan ve battaniye yıkama Sistemleri Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.


HALI TAMİRİ 

Halı tamiri konusunda, halılarınızın yırtılması, sökülmesi ve renk deformasyonunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiyenin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketimizle halılarınızı yerinden aldırıp tamirini gerçekleştirebiliriz. Söyle basit bir iş degildir, örnegin bir tekstil yamalıgı anlayışıyla yapılan bir ürün hizmeti asla degildir. Halı tamiri, çok ince bir zenaattır, malesef son yıllarda otoparklar bile halı yıkar ve tamir yapar oldular, bu üzücü bir durum ama bunun önüne geçmek siz degerli müşterilrimizin elindedir

EVLERE TEMİZLİK

Bayanlarımız özellikle ev ortamlarım üzerinde cok titizler bu yüzden ev temizligi profesyonel bayanlarımıza  ihtiyac duyarlar